cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry
TR | EN
HAKKIMIZDA

ENERJİMİZİ
GELECEĞE GÜVENLE TAŞIYORUZ

Genel merkezi Ankara'da olan ATASEVEN GROUP; inşaat, enerji ve elektrik ticareti olmak üzere 3 ana sektörde faaliyet gösteren 30 yıllık tecrübeye sahip köklü bir kuruluştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatını geçmişindeki güçlü referanslarına borçlu olan Ataseven Group, kendisini her geçen gün geliştirerek bugün ve gelecekte daha iyi hizmet vermek prensibiyle ülkemizin ekonomisine katkı sağlamaya devam ediyor.

Kuruluşundan bu yana gerçekleştirdiği toplu konut, kamu hizmet binaları, sağlık ocakları, okullar, altyapı işleri, maden ve enerji projeleri ile hayatın her alanında yer alan Ataseven Group; modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun, yenilikçi çözümler üreterek çalışmayı ilke edinmiştir.

ENERJİ

GELİŞTİRİLEN PROJELER

Ataseven Group, geçmişten günümüze 2.405 MW’lık 53 adet Rüzgar Enerji Santrali, 2.495 MW’lık 23 adet RES YEKA, 74 MW’lık 3 adet Hidroelektrik Enerji Santrali ve 130 MW’lık 7 adet Güneş Enerji Santrali projesi geliştirmiştir.

İŞLETMEDEKİ ENERJİ PROJELERİ

Ataseven Group, 7 adet toplam 121 MW’lık Rüzgar Enerji Santralinin işletmesine devam ediyor.

İşletmedeki 7 adet rüzgar enerji santrali 102.000 hanenin yıllık elektrik ihtiyacının karşılamasının yanı sıra yılda yaklaşık olarak 205.700 ton CO2e emisyon azaltımı gerçekleştirir. 205.700 ton karbon emisyon azaltımı ise yaklaşık olarak 123.450 hektar orman arazisine eşdeğerdir.

İŞLETMEYE ALINACAK OLAN ENERJİ PROJELERİ

Ataseven, 2022 senesinde 2 adet 161 MW enerji kapasitesine sahip, 3 adet ilave 173,2 MW enerji kapasitesine sahip Rüzgar Enerji Santralini işletmeye almayı hedefliyor.

5 adet rüzgar enerji santrali işletmeye alındığında 318.500 hanenin yıllık elektrik ihtiyacının karşılamasının yanı sıra yılda yaklaşık olarak 620.000 ton CO2e emisyon azaltımı gerçekleşecektir. 620.000 ton karbon emisyon azaltımı ise yaklaşık olarak 330.000 hektar orman arazisine eşdeğerdir.

İNŞAAT

TAMAMLANAN GAYRİMENKUL PROJELERİ

Ataseven Group yalnızca toplu konut projeleri değil, birlikte yaşamanın ve paylaşmanın keyfe dönüştüğü yaşam alanları üretiyor. Satış ofislerinden, örnek dairelere kadar projenin tamamını her bir detayla ilgilenerek tamamlıyoruz. 2011 tarihinde gayrimenkul projelerine Atakent marka konutlarını projelerine ekleyerek Ankara’da Atakent 1., 2. ve 3. Etap Evleri, İstanbul’da Atakent Suadiye, İzmir’de Atakent Panorama ve Didim’de Atakent Didim projelerinin inşaatını başarıyla bitirmiştir. Diğer gayrimenkul projeleriyle birlikte toplam 914 hane hayallerindeki evlerine kavuşmuştur.

İNŞAATI DEVAM EDEN GAYRİMENKUL PROJELERİ

Aydın ilinin Didim İlçesinde Ege’nin eşsiz mimarisinden esinlenerek tasarlanan toplam 87 konutluk Atakent Didim Mavi projesinin inşaatı devam etmektedir.

PROJE AŞAMASINDA OLAN GAYRİMENKUL PROJELERİ

İzmir ve Aydın-Didim’de arsa yatırım işleri tamamlanmış, proje aşamasında olan gayrimenkul projeleri mevcuttur.

İNŞAATI TAMAMLANAN ENERJİ PROJELERİ

Ataseven Group, 2021 senesinde 200 MW enerji kapasitesine sahip İstanbul RES projesinin yanı sıra 19 MW enerji kapasitesine sahip 3 adet RES, 2020 senesinde 2 adet 70 MW enerji kapasitesine sahip RES, 2019 yılında 20 MW enerji kapasitesine sahip Yahşelli RES ve 2017 yılında 12 MW enerji kapasitesine sahip Geriş RES projelerinin inşaatlarını tecrübeli kadrosuyla tamamlamıştır.

İNŞAATI DEVAM EDEN ENERJİ PROJELERİ

Türkiye’de 4 farklı ilde toplam 334,2 MW enerji kapasitesine sahip olacak 5 adet rüzgar enerji santralinin inşaatına devam edilmektedir.

  • TÜMÜ
  • ENERJİ
  • GAYRİMENKUL
  • İNŞAAT

Bizden Haberler

Top