cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry
TR | EN

Hakkımızda

Anasayfa   >   Hakkımızda

Hakkımızda

Genel merkezi Ankara'da olan ATASEVEN GROUP; inşaat, enerji ve elektrik ticareti olmak üzere 3 ana sektörde faaliyet gösteren 30 yıllık tecrübeye sahip köklü bir kuruluştur.

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatını geçmişindeki güçlü referanslarına borçlu olan ATASEVEN GROUP, bugün ve gelecekte de aynı hizmeti vermeye devam ediyor. Geçmişten bugüne değer yaratan projelerle, hayatın her alanında yer alan ATASEVEN GROUP, ulusal ve uluslararası ölçekte yakaladığı başarıları; kurulduğu ilk günden bugüne ödün vermediği kaliteli çizgisiyle saygın ve global bir şirket konumundadır

Gayrimenkul

GAYRİMENKUL

914

Toplam 174.045 m2 inşaat alanı ile projelerimizle 914 kişiyi ev sahibi yaptık.

Enerji

ENERJİ

121 MW

Toplam 121 MW’lık rüzgar santrali işletmede.

Elektrik Ticareti

ELEKTRİK TİCARETİ

121 MW

Kendi enerji üretim tesislerimiz ile 121 MW’lık bir portföyü en verimli şekilde yönetiyoruz.

İnşaat

İNŞAAT

70

Farklı alanlarda 70 farklı inşaat projesi başarıyla bitirildi.

1992 yılından bu yana gerçekleştirdiği konut, sağlık tesisleri, okullar, endüstriyel tesisler, altyapı, maden ve enerji projeleriyle hayatın her alanında yer alan ATASEVEN GROUP; modern yaşamın gereği olarak gelişen teknolojiye uygun, yenilikçi çözümler üreterek çalışmayı ilke edinmiştir. Tecrübeli bir yönetici ekibin liderliğinde; genç, dinamik, güçlü bir yapılanmayla pek çok projeye imzasını atan ATASEVEN GROUP, her yeni projede daha ileriye giderek değerler üretip, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

Ataseven Group, 2005 yılından itibaren Türkiye’nin yenilenebilir enerji sektörüne dair projeler geliştirip, hayata geçiriyor.

ENERJİMİZİ GELECEĞE GÜVENLE TAŞIYORUZ

ATASEVEN GROUP; rüzgar, hidroelektrik, doğalgaz ve güneş enerjisi projelerinde yatırım safhasına kadar olan süreçlerde proje araştırma, geliştirme, fizibilite hazırlanması, ön lisans ve lisans süreçleri, mühendislik ve müşavirlik hizmetleri, kesin ve uygulama projelerinin hazırlanması konularında çalışmalar yapmakta olup, aynı zamanda kendi yatırımlarını da hayata geçirmektedir. Her geçen gün kendini geliştirmiş ve artan enerji ihtiyacını karşılamak üzere farklı enerji kaynaklarını kullanarak Türkiye’de 70’in üzerinde proje geliştirmiştir.

ATASEVEN GROUP, özellikle hayata geçirdiği inşaat projeleri ile kendisinden sık sık bahsettiriyor. Ankara’da Atakent 1. , 2. Ve 3. etap Evleri, İstanbul’da Atakent Suadiye, İzmir’de Atakent Panorama ve Didim’de Atakent Didim konut projelerini başarıyla tamamlayıp, ev sahiplerine teslim etti. Şu anda Didim’de 87 konutluk Atakent Didim Mavi projesinin inşaatı devam ediyor.

Top