cheap jordans|wholesale air max|wholesale jordans|wholesale jewelry
TR | EN

Başkanın Mesajı

Anasayfa   >   Başkanın Mesajı

Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı

Değerli Çalışanlar, İş Ortaklarımız

Bu yıl iş hayatındaki 30. yılımızı kutluyoruz. 1992 yılında “Mühendislik bilgisi ve deneyimiyle, en uygun koşullarla, müşterilerine yüksek standartlarda çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Ataseven Group, geçen 30 yıllık süreçte Türkiye’de güvenilir firmalardan biri olmayı başardığı için mutluyuz.

Onursal başkanımızın bizlere aşıladığı etik değerlerle ilerliyor, çevreye duyarlı ve çözüm odaklı yaklaşımlarla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Yıllar içinde bünyemize kattığımız dış ticaret ve enerji şirketlerimizde de, aynı inşaat şirketimizde olduğu gibi hizmet kalitemize önem veriyor, verdiğimiz sözlerin arkasında durmaya büyük özen gösteriyoruz. En iyi yatırımın insana yapılan yatırım olduğu bilinciyle iş dünyasında gösterdiğimiz hassasiyetlerimizi, sosyal sorumluluk projelerimizle de yansıtmaya çalışıyoruz. Çocuklarımızın ve ülkemizin geleceği için dürüst ve disiplinli çalışmalarımızı sürdürme ve farkındalıklarımızı arttırma gayreti içindeyiz.

Bugüne kadar olduğu gibi, gelecekte de ülkemizin aydınlık yarınları için, özveriyle, yılmadan çalışacağız. İçimizdeki bitmeyen ülkemize hizmet etme heyecanı ile başarılarımıza yenilerini eklemeyi hedefliyoruz.

Bizlere katkısı olan tüm çalışanlarımıza, iş birliği içinde olduğumuz paydaşlarımıza gönülden teşekkürlerimi sunuyorum.

Dr. Mustafa Serdar Ataseven

Dr. Mustafa Serdar Ataseven

Top